Huculka u krosny - L formát

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorské razítko a přípis
Technika: pastel na kartonu, datace: 1934
Šířka: 73 cm, výška: 61 cm, rámování: 80 x 93 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč