Portrét chlapce

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

Rámováno. Signováno vpravo dole.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 40 x 39,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč