64. Dívka v kroji

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 66 x 51 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč