Na saních

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 53 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč