216. Pastýř ovcí
Autor: Wilhelm Waldraff
(18?? - 1938 Ostrach, Německo)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 100 cm, výška: 53 cm, rámování: 68 x 114 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč