156. Antušek Vladimír (1900-1968)
obraz olej na kartonu, Krajina u Bořeňovic, sign. PD Antušek, rozměr 32 x 48 cm, rámováno 50 x 65 cm, odhadní cena 1500-2500
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč