104. Domy u rybníčku
Autor: Josef Burger
(1887 Norimberk, Německo - 1966 Mnichov, Německo)
signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 60 cm
Konec dražby: 26.09.2017 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč