104. Domy u rybníčku

Autor: Josef Burger
(1887 Norimberk, Německo - 1966 Mnichov, Německo)

signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 60 cm

Konec dražby: 26.09.2017 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč