Západ slunce

Autor: Marija Markovna Dzagupova
(1897 Armavir/Krasnodars - 1975 Leningrad/Petrohrad, SSSR)

Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: pošk. 47,5 x 68 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč