Water Lilies, Evening Effect

Autor: Claude Monet
(1840 Rue Laffitte, Paříž, Francie - 1926 Giverny, Francie)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 105/300, slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 28,5 x 38 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč