169. Reprodukce - Straka

Autor: Claude Monet
(1840 Rue Laffitte, Paříž, Francie - 1926 Giverny, Francie)

Signováno vpravo dole v tisku, rámováno.
Technika: ofset
Šířka: 62 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 77 cm pošk.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.10.2022 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč