169. Portrét dívky
Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)
nesignováno, přisouzeno, široký rám
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 38,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč