21. Autoportrét se sklenicí vína
Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)
nesignováno, přisouzeno, široký galerijní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 62 x 55 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč