Portrét ženy

Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, široký galerijní rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 1958
Šířka: 16 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36 x 31 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč