Italský venkov

Autor: Aldo Salvadori
(1905 Milano - 2002 Bergamo, Itálie)

signováno vlevo nahoře, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 33,5 x 38 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč