21. Z Fryšavy

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1967
Šířka: 30,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 54 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč