8. Sen

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 2008
Šířka: 53 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 55 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:07 SELČ

Zbývá: 19d 20h 8m 44s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč