Zátiší s červenou koulí

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2006
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 33,5 cm

Konec dražby: 22.06.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč