1. Studie I.
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 85 cm, výška: 185 cm
Stav: původní
Konec dražby: 27.09.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč