1. Studie I.

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 85 cm, výška: 185 cm
Stav: původní

Konec dražby: 27.09.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 19d 18h 42m 10s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč