Odpočívající

Autor: František Václavík
(1915 Roudnice (Hradec Králové) - 2007 ?)

signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1953
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 40 x 34,5 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč