26. Horká noc
Autor: Milan Skalský
signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 63 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč