130. Hlava
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole, oboustranné, na rubu a kvarel zvířat a pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36 x 29 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč