Krajina

Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)

na reversu pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 41,5 x 55 cm

Konec dražby: 16.03.2023 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč