5. Barevné domky
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole. Zezadu nálepka: z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina., rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 56 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 69 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč