58. Karafa, džbány a sklenice
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole. Na reversu pozůstalostní štítek Josefa Tocksteina. Nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 26 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč