72. Zátiší
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
Oboustranná malba, na reversu pozůstalostní razítko Josefa Tocksteina
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 34 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč