88. Město
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
singnováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 54,5 x 64
Konec dražby: 01.03.2021 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč