98. Portét mladé dívky
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
Nesignováno, na reversu pozůstalostní nálepka Josefa Tocksteina, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 59 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč