98. Portét mladé dívky

Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)

Nesignováno, na reversu pozůstalostní nálepka Josefa Tocksteina, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 59 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 300 Kč