28. Vysoké nebe v zimě

Autor: Bohuslav Holubec
(1911 Bystrá nad Jizerou (Semily) - 1983)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 52 cm, rámování: 71 x 81 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč