162. Baletka

Autor: Jaroslav Procházka
(1919 Praha - ?)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1953
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 29,5 cm

Konec dražby: 17.12.2019 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč