11. U sklenky vína

Autor: Hans August Lassen
(1857 Hadersleben, Dánsko - 1938 Ratingen, Německo)

signováno vpravo dole, novější rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 39,5 x 54 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:20 SEČ

Zbývá: 19d 7h 46m 1s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč