158. Kavalíři
značeno podglazurní modrou značko, značně poškozeno, ulomené a lepené části
Výška: 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč