158. Konvičky

dvě konvičky s poklopem
Materiál: kamenina, datace: 19. století
Výška: 21 a 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč