107. Mládí
Autor: Václav Skalický
(1927 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Materiál: patinovaná sádra, datace: 2003
Šířka: 29,5 cm, výška: 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč