108. Zamyšlení

Autor: Václav Skalický
(1927 Praha)

signováno vlevo nahoře
Materiál: sádra
Šířka: 46 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč