108. Zamyšlení
Autor: Václav Skalický
(1927 Praha)
signováno vlevo nahoře
Materiál: sádra
Šířka: 46 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč