271. Ženský akt
Autor: Václav Skalický
(1927 Praha)
závěsný cínový reliéf, značeno a datováno vlevo dole
Datace: 1979
Šířka: 12 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč