59. Láhev červeného vína

Autor: Zdeněk Prokop
(1934 Užhorodu na Ukrajině)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 55 cm, výška: 68 cm, rámování: 70 x 57,5 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč