Zvířectvo

Autor: Miroslav Malina
(1956 Uherské Hradiště)

volná sololitová deska, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč