60. Podkarpatská Rus
Autor: Karel Randa
(1912 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 81
Konec dražby: 07.04.2020 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč