104. Zeleninové zátiší
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
Technika: akvarel, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 58 x 70 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč