Múzy
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1956
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 26.09.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč