Střechy domů
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 71,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 70,5 x 84
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč