Dívka s poutníkem

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 69 cm, rámování: 83,5 x 63,5 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč