Zátiší s šálkem

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 43 x 48 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč