3. Vodník

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, datace: 1949-1950
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 38,5 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:02 SEČ

Zbývá: 13d 4h 40m 48s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč