Klanění tří králů

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: 77 x 91 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 02.03.2020 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč