Na Kampě od Werichova domu

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1930
Šířka: 30 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 42 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč