Ležící akt

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno s věnováním a datací na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1939
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč