Chalupy

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč