Horský potok

Autor: Friedrich Zimmerman
(1823 - 1884)

olej na plátně fixováno na překližce, signováno vlevo dole, datováno 1860, na rámu autorský mosazný štítek, rámováno v původním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1860
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 54 x 43 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč