1. Paseka
Autor: František Sembdner
(1910 Dubí, Kladno (Kladno) - 1977 Praha)
signováno vpravo dole nezřetelně, na reversu autorské darování, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixovánona kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč